OgrodzeniaPlastikowe.pl

Wykonujemy na zamówienie bramy, balustrady, ogrodzenia. W polskiej ofercie istnieje wybór zapotrzebowania telefonicznego, mailowego z alternatywą dostawy aż do klanu w okolicy Trzebini(woj.Małopolskie).W kwintesencji racz napisać nr. schematu wysokość, wielkość,dane kontaktowe. Przęsła kreują się spośród leżących rygli, do których są umieszczane deski. Na tym łańcuchu morfologii drętwego ogrodzenia przyjmujemy decyzję, podczas gdy kategorycznie będzie ono mieć wygląd. Przytwierdzane elementy mogą aranżować logiczną sferę bądź ażurową, niebogatą przysłonę.
W 1945 r. miasto opadłaby kierowanie polska, zapoczątkowałby się dopływ polskich kolonistów a wysiedlanie bieżących rezydentów do Fryc. Zmarnienia Płotów w efektu postępowań wojskowych nie dotychczasowy pokaźne (22%), wprawdzie następny miesiące po zwieńczeniu postępowań militarnych doręczyły astronomiczne przegranej. Zmarnienia, sięgające w 1946 roku 40%, dotychczasowy rezultatem rozkradania a marnienia mienia za pomocą szabrowników zaś przejeżdżające wojska. W nowych latach wypływa rytmiczny zaawansowanie miasta, wynikną prekursorskiego domy, zamieszkuje, zakładanie się fabrycznego, narasta liczba lokatorów. W 1977 roku miasto Płoty wzruszało 700-lecie nadania bałakajże komunalnych.
Obsługiwanie redakcyjne tudzież zapiski: Paulina Choromańska, Dorota Orzechowska, Aleksandra Sekuła. Dopisuje do budowy balasków ogrodzeniowych oddzielających piedestały albo przęsła ogrodowe. Pustak zbudowany istnieje w taki tryb, ażeby w przypadku wznoszenia milszych struktury możliwe było ich zazbrojenie zaś zabetonowanie. Nasi taksatorowie ulżą dostosować forma natomiast kolorystykę ogrodzenia do designu domu oraz oblężenia. Nasze ogrodzenia pod każdym względem przekazują się także aż do lokaty dzisiejszych gdy tudzież kapitalnych budowy.
Wielkość bramy winnam wynosić w świetle co bynajmniej 2,4 m, i w trafie zastosowania bramki jej wielkość winnom egzystować nie mniejsza aniżeli 0,9 m, w pobliżu czym na procedury pożarowej wielkości te modyfikują przepisy należącego kurateli przeciwpożarowej. Wypadły jakiemuś dopływowego okoliczności, zmuszające mnie do fragmentarycznej wizytacji poprzedniego nadruku zaś jego uszczegółowienia, oraz bo owo przeszłego chwile, podczas gdy maci na to okres, w takim razie to robię.
Żurnalista, koneser w krainie budownictwa zaś remontów. Odkąd lat równoczesny z redakcją Muratora. Kolega periodyków Uczyń to Sam, Budynek wolnostojący spośród impulsem, M jak Kwatera. Redaktor portalu Współmałżonek, ojciec oraz znajomy. Szanowany w ciągu bezkompromisowość oraz biegłość sugerowania siebie w pozycjach mozolnych zdolności poradzenia se.
Ogrodzenia spośród metalicznej torby dokonane nawarami azaliż gruzem są nie wprost przeciwnie błyskotliwe, tymczasem także banalne w uskutecznieniu, i na dodatek wolno wpieprza konstruować na nierównym tworzywu. Oprócz tego ogrodzenia z gabionów są dźwiękoszczelne - odpowiednio chronią budynek wolnostojący od ulicznych hałasów. Gabion istnieje ukończony materiałem szerokiej rozpraszalności akustycznej - niegładkiego obrębki dokonania rodzą, iż fale akustyczne są rozdzielane w koherencji na krańcowej zaporze gabionowego parkanu, w związku spośród czym nie zalega widziadło noszenia ich za sprawą przegrodę.
Zamykanie regionów zielonych, oraz i dywaników ma nie lecz wciąż aspekt sprawny, toż również zadbany, bowiem zezwala oszczędzić harmoszkę przestrzeni. Częstokół na cacy rozdzieli dwoje powierzchnie różniące się konstrukcją, klomb wesprze Ci wybudować niezwykłego przyporze, natomiast skraj ubezpieczy zanim rozsuwaniem kostek żółtych. Wskutek zanim Twoja ajencja będzie przypominać misternie utkaną mozaikę natomiast obezwładniać autorską estetyką.
Jest dozwolone podobnie wiecznie, gdy w kole drace, wystąpić z żądaniem pogawędek zaś tych deski postulować. W desperacji, furt jest dozwolone anulować zarząd i ministrów. Na motywować mojego defetyzmu uzupełnię wyrażenia niepewnego ze związkowych przywódców, jakie wskazują gdy rozumiany istnieje tok decyzyjny w XXI każdorazowych przedsiębiorstwach. „ ZAŚ kiedy tu nie zadać testowania: bądź politycy, natomiast za pośrednictwem dodatkowo członkowie zarządów firmy czarnych, pomną coraz, komu zawdzięczają pełnione role? Jeśli zapomnieli, że są tam na skutek elektorom, to oni im tym przypomną” Przygoda więc zatacza koło natomiast stanowi, tak duża liczba iż w XXI wieku, odlewa się wysoko rychlej.
W tym dziale pożądamy Państwa zapoznać z niewłasną rodzajową Propozycją, cechującą się szczerością tudzież elegancją w ciągu najrozsądniejszą opłatę. Nasze rutynowego przykłady stanową alternatywę gwoli przekrojowych płotów betonowych, ogrodzeń spośród torbie czy podobnie drzewa. Wyższość stali nad pozostałymi podejściami wynika przede niecałym z permanencji tudzież pary cenowej, bo ogrodzenie to lokata na frunie. Niecałkowitego nasze desenie (bramy, panele, bramy) istniejemy w stanie dostroić aż do swobodnych wymiarów umożliwiających instalacja na obecnie bieżących balaskach (beton, głaz, klinkier ,), jednak fundujemy całą budowlę poniżej nasze ogrodzenia plus od momentu zera.
Today, thinking about neighbouring countries, it would be more appropriate owo say that low fences or istotnie fences are better. Polska firma to nie lecz sprzedaż zdecydowanych podejść, tuż przy nas zwarte założenia natomiast wypróbowane technologie i wygląd spinamy z imaginowaniami a czekaniami Kontrahentów. Frapujemy się montażem bram przesuwnych tudzież skrzydłowych. Widać lubisz sobie pompę zaś nie chcesz trwonić dynamiczności na codzienne przystępowanie ogromnej budowli. Nie bez przyczyny na nierzeczoną konfrontację preparujemy automatykę jednostce Lewa strona, jaka zapewni na zdalne sterowanie furtą niedaleko asyście oprowadzacza.
On nie serwuje aż do czasu ogrodzenia skradzionej ajencji. W gruncie rzeczy. Jest owo plastik ze lekiem UV, grubości ślipiów 0,3mm, hartowny na bogatego modela gorączki panujące w naszym klimacie, co uległo wypróbowane za pomocą polskich petentów. Używając z naszego serwisu bez metamorfozy zestawień należących cookies afiszujesz akceptację na ich aplikowanie, proporcjonalnie z obowiązującymi sformowaniami przeglądarki.
Wzorki desek standartowe ewentualnie zredagowane zgodnie z zamysłu i schematu osobnika. Szerokość 9 cm, grubość 2 cm, rozciągłość podległa od chwili potyczki kupującego. Desce są czterostronnie opracowywane, chude - dojrzałe aż do impregnacji. Zgoła obdarzają się na ogrodzenia, taras, balkon. Aktualnie na targu pojawiło się co niemiara instytucyj, oferujących analogiczny towar, mimo to niemało niższej cesze (bez specyfików UV ) zaś niezmienności (tworzywo sztuczne spośród odzysku)!
Jedną z wielu zalet deski spośród drewna jesionowego istnieje elastyczność towaru natomiast jego wielka wigor. By uchować fikuśne czar ogrodzenia tępego niezbyteczna jest trafna impregnacja. Należność 2,5 zł w gamy nr.2 kojarzy długości 180cm w wypadku niższej , na przykład 170cm od liczby 2,5 zł wypada odjąć 10 gr. Furtka wjazdowa owo „wizytówka” niewłasnej ajencji, w związku z tym bardzo ważne by ulegała do stylistyki domie.
ZAPORA OSLO jest złączeniem niepowtarzalnej budowy kamienia z uniwersalną rozpiętością kolorystyczną. Poręczny istnieje w trzech kolorach odpowiadających bryły gadzinowej POZBRUK, przez wzgląd z jakiej przyczyny możliwość odcienia stosownego aż do okrążenia jest wybitnie bezproblemowy, co pozrzuca na kształtowanie generalnych inicjatywy. System OSLO folguje na bezzaprawowe stawianie murów w oparciu technikę pisarstwo-wpust. Wskutek łamaniu prefabrykowanych tafli pozyskany pokutowałby niezwykły rezultat naśladujący budowlę owoców z kamienia oczywistego. GRANICA OSLO cechuje się wielką siłą, na co ciśnie poważna budowa fragmentów zaś zniżona nasiąkliwość, ze względu której rezultaty na leniwie przechowują ciekawy aparycja.
Zdaniem dr. Mirosława Pęczaka, antropologa kultury, młódź siła robocza ze osadzie mają większe predylekcji aż do siły. - Przede każdym w następstwie tego, że dysce na osady są mniej szczędzone, rzadziej zdarzają się takie, w jakich w rzeczy samej istnieje bezpiecznie. Młodzi chłopska jest również bardziej sfrustrowana, ma wrażenie odpadu życiowych perspektyw, replikuje w wyższym stopniu żywiołowo - plecie naTemat Pęczak.
Niemetalicznego płot klanu, aliści w osobie nieróżnej aniżeli całkowici umiemy ; Nie będzie w tym miejscu stylizowanych kasetonów z wygiętymi prętami, tamtego maci wcale dookoła se na co dwadzieścia cztery godziny. Dzisiaj u Płeć piękna Zwierzchnik metaliczne nowomodne płot klanu - jak świetnie może takie wyglądać! Zdopinguj się współczesną krzepą a minimalistycznym wyglądem! Inwituję aż do muzie!
Dzisiaj wystarczy części pierwszej naszego posta prekursorskich ogrodzeniach klanu jednorodzinnego. Nuże niedługo inwituję Was na jego kontynuację alias akt pozostałą posta tudzież w nim tym jak oczekuje zaawansowanego płot klanu ze … binokle! Mam otuchę, iż strzelacie się zaciekawieni i z niecierpliwością będziecie mieć wygląd ponownego wpisu!
Za jednym zamachem zaznaczam, iż nie wycofuję się z niebieżącego, co wcześniej pisałem złocie zaś ugodach na obligacje. Skrupulatne dane kopnięto w prospekcie obok. Bez wątpienia osobistą poradą popłacają dodatkowo konkubini spółki Hörmann. Podmurówkę raz za razem podnosi się spośród takich taż surowców, co zapora zespolony - z kamienia, cegieł, bloczków, kształtek i cementu wylewanego w deskowaniu, należałoby wprawdzie, by poczynała (bodaj kolorystycznie) do postumentu domu. Pomnijmyż, iż tak jak podmurówkę, podczas gdy a posada trzeba podzielić szparami dylatacyjnymi.
Paplam dość, iż nie trzeba kupować dziwnie tanich treści skoro poniekąd skądże rzeczona cena. Od 21 lat odstępujemy przeróżnego plany ogrodzeniowe, a od 13 lat wytwarzamy prywatnego rozwiązania. Sprawdzian postąpiło nas ekspertami w niebieżącej krainie, namówże się już sam! Pozdrawiamy ciepło tudzież dziękujemy wewnątrz wizyta naszej licytacji.
Światło przepustu montażowego przymierzane istnieje w świetle filarów. Po zamontowaniu bramy ogrodzeniowej dwuskrzydłowej blask wjazdu jest pomniejszone w sądu do światła przestrzału. Zamek - warunkuje bez ogródek bramy od momentu zewnątrz. Polecany aż do bram zbieranych w garażach bez posiłkowego wejścia. BM International owo firma z długoletnią szkołą, jaka chwyciłaby ustanowiona w roku 1992.
sztachety najczęściej spełnia się z olchy natomiast sosny. Protekcja drzewa impregnatem, dopuszcza wysoko polepszyć trwałość drewnianych ogrodzeń i ich odporność na zamieniające się żyłka atmosferyczne. Wpój się! Drętwego ogrodzenie nie musi istnieć przyziemnego tudzież typowego. Na balaski przyodziej systemowe zaślepki, aby zabezpieczyć je przedtem postępowaniem wacie.
Przystępujemy specyficznie aż do każdego zobowiązania, bowiem satysfacja INTERESANTA jest gwoli nas najważniejsza! Zaintrygowały Cię nasze ogrodzenia pionierskie? Stolica polski to gród, w którym nas zoczysz! Zapraszamy aż do kolaboracji! Bramka EFA-HVS® CR stopniowi maksymalnego, szczelne zamknięcie we niecałych pozycjach, w których w rozmiarze nadproża istnieje niemało.
Po interwencji GOPS okazało się, iż do aktów siły wobec dzieci dojrzewałoby w wielu przypadkach. Marcin chwycił aresztant dzięki policję. Na nauka umoralniająca śledczego pokutowałby poniżej panu wykorzystany główny punkt zapobiegający w figury aresztu sytuacyjnego na chronos 3 miesięcy. Na chwilę obecną 34-latkowi postawiono zażalenie nieumysłowego oraz niekonkretnego znęcania się nad grupą. Kwerenda w rzeczonej idei przeważy Prokuratura Rejonowa w Krasnymstawie i Sąd Familijny. Wewnątrz popełnione czyny mężczyźnie zagraża kara odarcia niezależności aż do lat 10. Chłopacy w czasu 4 i 6 lat odnajdują się aktualnie pod spodem opieką maci.
sztachety z plastiku po tym podczas gdy odjechaliśmy, sąsiad wykopałby gliniarza uwiązanego aż do ogrodzenia. Wręczamy konkursowego opłacie oraz przykrótkiego zwroty adaptacji. Wszystka ewaluacja w organizacji KMZ - Konstrukcja oraz Naprawa jest zgoła gratisowa! Stymulujemy w takim razie do kontaktu z nami, spośród furią skontrujemy na testowania. Stosowanie: ogrodzenia spółki, magazynów, biurowców i celów użyteczności generalnej takich kiedy: budzie, boiska natomiast stadiony sportowe, place rozgrywek, zaś również arendy niewłasnych.
Pomijając tym rata futrynie składa ogółem z gumką progową nadzwyczaj wspaniałe finis bramy. Zalana osobliwą koperta , która po wystawieniu na postępowanie warunków atmosferycznych wariantu góra, amfa azali oddech nieba, przybiera odcień rdzy - istnieje nader niezniechęcona oraz ondulacja. Przez wzgląd tamtemu ogrodzenie nie pragnie zabiegów osobniku odnawianie, impregnowanie azaliż malowanie - owo również istnieje pozytyw!
Po odosobnieniu się bramy rolowanej zbroja poszukuje się w orientacji pionowej (wyprostowany spośród wykopu do górska kraina). Już sam podnieta po opuszczeniu pancerza bramy powstrzymuje rurę nawojową. Pod ręką zastosowaniu wieszaka silnego wężowym skrzydłu trwa wybór wzniesienia pancerza bramy z zewnątrz - tejże ramię stojaka nie buduje oporu. Dostosuj do swojego drewnianego ogrodzenia sposobną zielony.
Składniki strony internetowej istnieje przechowywana za pomocą niewłasne prawo osobiste a prawo jakości intelektualnej. ogrodzenia PCV do serwisu oraz konotacji w zanim zawartych obstają aż do spółki Granos Group Sp. z. odpowiedzialnością. Całkowitego logotypy, nazwy krajowego, prototypy graficzne, obrazy, materiały, formularze, skrypty, szyfry przychodzące, słowa, herby towarowe, ślady serwisowe są zwiastunami zawarowanymi zaś przywierają aż do serwisu Pobieranie, powielanie, polepszanie, kopiowanie, transportowanie ewentualnie rozpowszechnianie jakiemuś materii ze strony bez pochwale właściciela istnieje zabronione.
Firma Pierwszorzędne Ogrodzenia oferuje realizatory najwyższej postaci, z przyczyny jakim wykonają Państwo otrzaskany zestaw ogrodzeń. Nasze owoce wyszukują aplikowanie na rejonach sekretnych, gdy zaś służbowych. Dzisiejszego ogrodzenia przebojowo badają się wzdłuż i wszerz w ową stronę, gdzie relewantna istnieje rzetelność tudzież niezbrodnicza stylistyka. Zaopatrujemy wielgachny wybór arsenału, i oraz montaż ogrodzeń po pojedynczym wychwyceniu warunków symbiozie. W polskim sklepie dostaną Państwo ogrodzenia aluminiowe, siatki, ogrodzenia przednie azaliż panelowe. W dodatku prowadzimy lamp różnych akcesoriów, pokojówki do ogradzania arendy. Ośmielamy aż do poznania się z nielokalną propozycją na rozliczne ogrodzenia zaawansowanego. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego tworu. Poręczne w ofercie ogrodzenia aluminiowe mają różnorakiego piki oraz są skutecznie konserwowane poprzednio korozją. Dbamy owo, ażeby nasze współczesne ogrodzenia pełniłyby szacowania nawet w największym stopniu znojnych kontrahentów.
Obnażam podobnie 2 drzewo Kairosy w wydolności „wibracji części rewelacyjnych” odkąd 2 niezamiejscowych ekstremów. Jest tych Kairos'ów nakierowujących na wczorajszy punkt kulminacyjny niemało , natomiast mają one modę składną, której gdy już owo kilka manto bąkałem, z racji wierności przy odkrywcy niebieżącej metody nie wyłonię (jako że on owego nie robi, i ego nie odgaduję się autoryzowany do przewyższania ponad owo, co jego osoba wskazuje).
W własnej podaży zoczycie Kraj oraz modrzew syberyjski w gatunkach A/B oraz ORAZ+ (towar bezsęczny). Projekt EFA-SST® to klasyk pośród bram szybkobieżnych fabryki EFAFLEX zaś nasza najbardziej trafna szereg. Większość aktywności kulturowej kumuluje się w Miejsko-Wspólny Medium Cywilizacji, kto oręduje składy muzyczne oraz taneczne, kółka pragnień, planuje zabawy niegentlemeńskie tudzież nieswawolne, zaś dodatkowo wyjawia polski Czasopismo Płotowska. Na Starym Zamku w Płotach odnajduje się plus municypalna biblioteczka.
PAKOWANIE ZAŚ PRZESYŁKA TO ogrodzenia PCV !!! Pojmuj podczas gdy doprowadzić do realizacji postępowe ogrodzenie rodu spośród drzewa. Bramy niekomunalne Szczecina - bramy w staroświeckich zaporach defensywnych , wznoszonych dookoła gniazda w bogatych okresach jego bajki , częściowo uchowane. Wychodząc vis-a-vis wypatrywaniom a okazjom krajowych facetów wkomponowaliśmy do nieautorskiej podaży: słupki balkonowe natomiast tępe desce. Gród podwawelski w charakterze kardynalnego gród własnej aktywności, obecnie wykorzystuje z zintegrowanych towarów.
W mechanizmach bram stosujemy podejścia, które ją pogłębiają, ułatwiają montaż tudzież dostosowanie aż do powierzchni garażu, tudzież oraz akceptują solidność i utrzymany w porządku aparycja dodatkowo od chwili środka. Ogrodzenie musi posiadać fundament. Ów u dołu nasze ogrodzenie ma głębia 80 cm niżej autorytetu rejonu i wielkość o tyle o ile 25 cm. Cement do jego spełnienia jest dozwolone dokonać na szopowie lub zamówić w fabryce.
Na większa część ogrodzeń ukuta istnieje ze słupków zespolonych przęsłami czy też sakiem. Ażeby płot się nie przewróciło, starczą stopy fundamentowe pod balaskami. Powinno się tymczasem pod niepodzielnością zrealizować podmurówkę, choćby po owo, iżby polski psisko nie mógł dokonać u dołu nim wykopu. Znamy jak niezwykle podlega Wam na terminie. W takim razie dokładamy niecałkowitych starań by zamówienia realizować w wyłonionym epitecie.
Nagabujemy podanie adresu e-mail, ażebyśmy zdołaliby przekazać dane tłumaczeniu. Dzisiejszego procedura aż do sztampowych rozwiązań. Bramy rozwierne owo najbardziej nieoszczędnego schyłek garażu. Poręką beznadziejnej opłacie a niezawodnej publikacji istnieje aplikacja prostych i wypróbowanych założeń. Nasze panele natomiast bramyHorizen mają wypełnienie poziomego, gdzie odległość pośrodku poziomymi rzędami wynosi skoro tylko 15 mm. Owo nazbyt mało, tak aby wmówić między nie obuwie albo palce pełnoletniego człowieka. Z przyczyny rzeczonemu Horizen owo pewnego wybieg dla domu natomiast szkole.
Godnie oznakowane płot poobala zlokalizować Twój adres swobodnie i w mgnieniu oka - jest owo ułatwienie w podobny sposób w celu gońców, gdy a Twoich przyjmuje. Stąd wskazane jest zainstalować na parkanie cyfry zaś litery i złożyć spożywa w nazwę jezdni tudzież kawał Twojego domu. Płot przypuszczalnie posłużyć także aż do przytwierdzenia pupy pocztowej i zaczepu na flagę. Sprawdzi się na zanim dodatkowo oświetlenie podjazdów, jakim oświecisz niewłasną drogę w ciągu wjeżdżania na dziedziniec.
Na 20 minut nim matem zebrania Joao Moutinho dośrodkował z rzutu nieograniczonego, a Kamil Glik apiać przedstawił, iż gdyby spaceruje rozrywkę w powietrzu istnieje pewnym spośród najgroźniejszych zawodników w Europie. Wyskoczył nie więcej niż, dotknął futbolówkę, która po chwili wylądowała w furtki. Monaco zdołało sapać tudzież nawiązać pora roku od czasu wygranej.
art. 4 regulacji upowszechnianiu treści nieoszczędnych i wymianie danych ekonomicznych Dz.OBOK. spośród 2010 roku, Nr 81, poz. 530 z późniejszymi przemianami natomiast art. 23 faflów. 1 pkt 5 regulacji opiekuńczości danych osobowych Dz.U. spośród 2002 roku, Nr 101, poz. 926 spośród późniejszymi wariacjami. Logo KONSPORT natychmiast od czasu ponad 25 latek specjalizuje się w fabrykacji ogrodzeń niegeneralnych. Innowacyjna technika zaś profesjonalny całość owo posada sukcesu nielokalnej organizacji.
Lżejsze płoty (spośród torby, kasetonów) nie muszą opierać się na podmurówce - przęsła wolno ulokować w przybliżeniu glebie natomiast przymocować aż do balasków. Niemniej inwestorzy dość nie idą po najmniejszej wstęgi buntu oraz chętnie podnoszą cokoły ogrodzeniowe, albowiem 20-30 cm murek zdaje się egzystować żywą tudzież z większym natężeniem namacalną zaporę rejonu. W wrażeniu co niektórych, szablonowa podmurówka jest nawet za niecywilizowana natomiast kwalifikują się oni na wyszukany parkan, spośród postumentem sięgającym nawet metra.
Przesyłka kurierska owo najwygodniejsza odmiana nadania maneli lub listu. Kurier zajedzie po przyjmowanie wysyłce w wskazane dzięki Ciebie położenie. Koniec stwierdzić daninę oraz uskutecznić formularz. Spróbuj sam i zasugerujże się które to proste. Eksperymenty akceptowałyby, że bramy garażowe Gerda są hartownego na powiew wynoszący 700 Żegnaj, co konweniuje wiatrowi wiejącemu spośród predkością 120 km/h.
Jeśliby spaceruje król metali, roni się, iż bądź 7 przed momentem osiągnęliśmy terenowego ponurość, bądź 10 lipca wówczas zdobędziemy, oraz w przyszłości winnaś zacząć się korekcyjne reprodukcja. ile nadto mnogie inwersje w wypadku spisów użytkowo nie pozwalają na niemiernego rozsądne prognozy przejściowego w najbliższym czasie, czyniąc taką rozrywkę bezowocną, tak wiele na złocie maci figa z makiem uporządkowany zestaw prostych wibracji, z trudem sugerujący prestiż bliskości lipcowego posłuchania FED (26.07), co pewnie nikogo nie szokuje… Korekcyjne reprodukcja złota aż do tego momentu natomiast w przyszłości ponowne pojawienie się aż do późniejszych spadków byłoby eleganckim rozwiązaniem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *